TADY NIC NENI

Taneční vystoupení

Nabízíme taneční vystoupení na plesy, párty, firemní večírky i jiné specifické akce. Zajistíme vám taneční vystoupení na míru, dle vašich přání (cena, délka, počet tanečníků, taneční styly...) Jsme schopni zajistit vám předtančení na ples nebo i taneční vystoupení jako doprovodný program k vaší akci.

Taneční a pohybové programy - animace

Rádi bychom vám nabídli možnost se zúčastnit našeho představení. Nabízíme taneční animace, při kterých se během i pár minut můžete naučit základní kroky. Jde o zpestření programu vaší akce pohybem v latino rytmech zábavnou formou.

Workshopy

Kromě pořádání vlastních workshopů jsme schopni dorazit i za vámi a podělit se o naše dlouholeté zkušenosti s tancem. Rádi se zúčastníme a uspořádáme workshopy tanců které nabízíme v sekci TANCE

Ozvučení hudba i DJ's

Zvládneme ozvučit nejen malé sály firemní akce, ale i velký sál k uspořádání plesu či párty tak i venkovní akce jako koncerty. Ozvučení zajišťujeme pomocí kvalitní audiotechniky a zkušených zvukařů s letitou praxí. Hudební produkce dokážeme zajistit v různých hudebních i tanečních stylech zkušenými DJ's.
LOGO