TADY NIC NENILektoři se kterými spolupracujeme:

Václav Dressler

Jeho "taneční kariéra" započala roku 2004 kdy se seznámil se společenskými tanci a po absolvování kurzu se začal pod vedemín majitelky teneční skoly Mládí, Marie Vlachové věnovat společenským tancům. Po čase se zaměřil na soutěžní tancování pouze latinskoamerických tanců, ve kterém ho vedli nejdříve Jaromír Riedel, majitel Taneční školy TREND a následně i Jaroslav Kučera, jeden s předních evropských trenérů a porotců a také dnes již manželé Filip a Sabina Karáskovi, vrcholoví tančníci, patřící mezi top 25 párů světa. Pod jejich vedením se úspěšně účastnil desítek soutěží.

     V roce 2011 se rozhodl plně zanechat soutěžního tancování a nadále se věnovat pouze klubové scéně karibských tanců - tzv. pro krásu a požitek z tance. V roce 2012 se setkal s českými guru bazilského tance ZOUK, Pavlou a Luďkem Lužnými z Brna se kterými aktuálně spolupracuje na pořádání jejich festivalů jako je ZoukTime a WestZoukTime, nebo zahraničních tanečních pobytů ZoukTime Dance Holiday. Tento tanec ho ihned natolik uchvátil, že se rozhodl se mu primárně věnovat a v dnešní době působí se svou partnerkou Lenkou Zahradovou jako lektor tohoto tance v Ostravě.

aktuální kurzy: 
co učí:  Zouk
telefon:  +420 603 883 403
email:  vasek@dance4ever.cz
facebook:  vaclav.dressler.1

Jana Štefanová

'Tanec mi učaroval již v útlém dětství a věnovala jsem mu veškerý svůj volný čas. Mnohdy to sice byla téměř nesnesitelná dřina a odříkání, ale taky spousta zdravého pohybu, krásných zážitků, nádherných šatů, spousta nových přátel, radostí z cestování, poznávání...a občas i úspěchů !'

Po začátcích v různých tanečních kroužcích jsem se aktivně věnovala 15 let latinsko-americkým tancům v tanečním klubu Trend Ostrava. Můj tanec formovali výborní trenéři a tanečníci jako Jaromír Riedel, Zdeněk Rezler, Pavla Pazdírková, Jaroslav Kučera, Šárka Kučerová, Tomáš Hošek, Michal Kostovčík, Radek Ostrůvka a další. Později jsem hostovala i v klubu Jarky Calábkové Ostrava, kde jsem působila v mistrovské latinsko-americké taneční formaci pod vedením Miroslava Kuchaře. Před vznikem vlastní taneční školy jsem se již několik let věnovala i malým dětem ve svém domovském klubu TK Trend.

Po ukončení aktivní párové taneční kariéry jsem se soustředila na sólová show-dance vystoupení a začala se více zajímat o další styly - salsu, stree-dance, hip-hop... Tady někdy padlo definitivní rozhodnutí o založení vlastní školy, s cílem předávat dál své zkušenosti, a to především malým dětem.

Salsu a další tance jižní Ameriky jsem pak studovala u mistra ČR Michala Sejkory, ve studiu Salsa Sabrosa v polském Krakově nebo u báječného Peguera Rubena z Dominikánské republiky. Každým rokem se účastním pravidelných vzdělávacích workshopů salsy, street a hip-hop dance v Luhačovicích.          

Co považuji za své největší taneční úspěchy ?

  • několikanásobnou finálovou účast na Mistrovstvích ČR latinsko-amerických tanců v juniorské kategorii
  • několikásobnou semifinálovou i finálovou účast na mezinárodních tanečních soutěžích v Polsku, Dánsku, Rakousku a na Slovensku v juniorské a později i dospělé kategorii
  • mistrovský titul ČR latinsko-amerických formací v letech 2003 a 2004
  • semifinálovou účast na mistrovství evropy latinsko-amerických formací v Německu v roce 2004
  • semifinálovou účast na mistrovství světa latinsko-amerických formací v Bělorusku v roce 2004
  • vítězství v letní internetové soutěži Let´s Dance 2008

a konečně založení vlastní taneční školy v roce 2008 :o) 

'To všechno díky své píli a vytrvalosti, ale také především díky pomoci mých rodičů, bez jejichž časové, morální a nemalé finanční podpory bych toho nikdy nebyla dosáhla.'
aktuální kurzy: 
co učí: 
telefon:  +420 732 655 778
email:  stefi@dance4ever.cz
facebook:  janulkastefi.stefanova
LOGO